מדיניות פרטיות

תקנון סיאל ברנדס
הגדרות:
החברה :
Atita Import and export company Limited
אטיטה יבוא ויצוא בע״מ
0505566027704 ח.פ
                “האתר”:   www.sielbrands.com
                “המוצרים”: כל המוצרים המוצגים למכירה באתר.
הנוסחים בתקנון זה מופיעים בלשון זכר אך מיועדים לשני המינים.

כללי

האתר משמש כחנות וירטואלית למכירת בגדים, והוא בבעלות החברה ומנוהל על ידה באמצעות עובדיה.
תקנון זה הוא הבסיס החוקי להזמנות ולגלישה באתר החברה, מערכת היחסים בין החברה ללקוח מוסדרת באמצעות תקנון זה.

sielbrands – סיאל ברנדס קנייה ותשלום :

הקנייה באתר מחולקת למספר שלבים ומספר אפשרויות לאמצעי תשלום.
בעת הקנייה עליך לבחור את המוצרים הרצויים עם כל הפרטים הנכונים (מידה, צבע וכו’) ולאחר מכן להכנס לעגלת הקניות ולבצע רכישה.

תשלום:

אנחנו מציעים אפשרויות תשלום רבות, כל אפשרויות התשלום נבדקו על ידי חברות האשראי ואושרו עם התקן המחמיר ביותר לתשלומים באינטרנט .(PCI-DSS)
הנתונים האישיים נשמרים במערכת מאובטחת ואילו פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים לאחר העסקה (למען אבטחת מידע).
דף סליקת כרטיסי האשראי הינו פנימי ומאושר ע״י שופיפיי STRIPE ע”מ לספק את רמת האבטחה הגבוהה ביותר שאפשר.
 שלבי העסקה /בחירת המוצרים:
על הלקוח לבחור את המוצרים אותם הוא רוצה לרכוש ולוודא כי סימן מידה וצבע נכונים.
אישור ההזמנה- לאחר ביצוע תשלום על ההזמנה, החברה תשלח לכם אישור על הרכישה, רק לאחר קבלת האישור ניתן לדעת בבטחה כי ההזמנה בדרך אליכם.
דרכי קבלת האישור:
ציון כתובת אימייל בהזמנה (נא לציין כתובת אימייל שלכם דרכה אתם תקבלו את כל האישורים).

דרכי התשלום לביצוע הזמנה:

סליקת כרטיסי אשראי – כל סוגי כרטיסי האשראי אשר מצוינים באתרנו.
העברה בנקאית – לאחר בחירת המוצרים שולחים הודעה במייל החברה  “העברה בנקאית” וליד זה מוסיפים מספר פלאפון ואנחנו ניצור אתכם קשר לסיום ביצוע ההזמנה, שימו לב! ההזמנה עדיין לא תארז ותשלח עד להצגת מספר אסמכתא של ההפקדה לחשבוננו, ואישור נציג המכירות של החברה בדבר ביצוע ההזמנה.
תשלום באמצעות שיחה טלפונית – לאחר ביצוע ההזמנה ובחירת המוצרים שולחים במייל החברה “הזמנה טלפונית” אחד מנציגינו יצור עמכם קשר במספר הטלפון שהזנתם, יזין במערכת ההזמנות את פרטי אשראי ויבצע את החיוב בזמן השיחה.
אפליקצית ביט – לבעלי אפליקצית ביט קיימת אפשרות לתשלום על עסקאות דרך אפליקצית ביט.
עסקאות שסטטוס התשלום לא הושלם באופן מלא לא יאושרו/ישלחו, אך יישארו במערכת עד להסדרת התשלום (עד 72 שעות משעת ההזמנה).

מבצעים והטבות:

החברה רשאית לבטל את המבצעים המוצעים בחנות בכל זמן ועת שתבחר ללא הודעה מראש.

גמר המלאי:

החברה מוכרת את מוצריה בהתאם למלאי קיים.
החברה רשאית להודיע ללקוח גם לאחר השלמת העסקה והתשלום על גמר המלאי, במידה והמלאי אזל או לא יחודש שוב, החברה רשאית לבטל את העסקה וליתן החזר כספי מלא ללקוח אשר רכש ממוצר החברה אשר אזל במלאי.

הטבות ו”קוד קופון”:
החברה רשאית לבטל בכל זמן שתבחר ללא מתן הודעה מוקדמת את אחת ההטבות הקיימות באתר ו/או בדף הפייסבוק של החברה ו/או או לבטל את “קוד הקופון” אשר לקוחות יקבלו באתר גם בקניות שביצעו וגם כתוכן שיווקי.
החברה רשאית לשנות בכל זמן אשר תבחר את ההטבות המבצעים וקודי הקופון באתר ובחנויות הרשת.

משלוחים בארץ ושירות “איסוף עצמי”:
זמני עבודה:
לקבלת מידע מפורט על זמני הגעה של דואר שליחים אנא הכנסו לאתר “דואר ישראל”.
.זמני הגעת המוצר הם כ 10-25 ימי עסקים מרגע אישור ההזמנה
.אך אין זו התחייבות לזמני משלוח מוגדרים מהסיבה שחברות השליחויות משנעים את ההזמנה
מסירת ההזמנה ע”י דואר שליחים – דואר ישראל או חברת משלוחים משנית, יצור עמכם קשר לקבלת המוצר, לקוח שלא יקח את המוצר או יפספס את השליח יחויב בדמי משלוח נוספים.
כתובות מורשות למשלוח דואר שליחים ע”פ אתר דואר ישראל- במידה והיישוב שלכם אינו מצוין באתר דואר ישראל אנא השאירו לנו הודעה ואנו נטפל בזה.
במידה ואספקת המוצר תתעכב ע”י “דואר ישראל” או על ידי חברת משלוחים משנית, מסיבות שאינן קשורות בחברה, כי אז החברה תסיר כל אחריות לזמן אספקת המוצר ומסירתו ללקוח, וללקוח לא תהיה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בשל האיחור באספקת המוצר.
כתובות לא מורשות למשלוח- על הלקוח לוודא שהישוב בו הוא מתגורר נמצא מאושר למשלוח דואר שליחים ע”פ אתר דואר ישראל.
לקוח אשר זיהה באתר דואר ישראל כי הישוב בו הוא מתגורר לא נמצא מאושר למשלוח, יודיע האחרון לחברה באופן מידי, והחברה תסייע לו ככל שבאפשרותה בכדי למצוא פתרון למסירת ההזמנה.
לקוח אשר יזמין מוצר לאזור שאינו מאושר ע”י דואר ישראל יחויב במשלוח במידה וההזמנה יצאה מהחנות לכתובת שאינה מורשית. האחריות לוודא כי הכתובת מאושר למשלוח היא על הלקוח.
על אף האמור לעיל, ככל והישוב בו אתם מתגוררים אינו קיים ברשימות דואר ישראל, נא לציין זאת במהלך ההזמנה, והחברה תשנע את המוצר עם חברת משלוחים משנית (המחיר ישאר זהה).
סיאל ברנדס – אינה אחראית על איחורים/עיכובים/אבדות של חברת דואר ישראל.
במהלך חודש ינואר-פברואר יתכנו עיכובים ארוכים מהרגיל בעקבות חגים בין-לאומיים
ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים:
האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981 (להלן: “החוק”).
בידי המזמין (ולא הנמען) לבטל את ההזמנה שנעשתה בכל אחד מהמקרים ובתנאים שלהלן. הזיכוי יועבר ללקוח באמצעות אופן התשלום אותו ביצע (לדוגמא: לקוח אשר שילם באשראי יזוכה כרטיס האשראי אותו העביר לחברה). חריג- העברה בנקאית אשר תועבר באמצעות המחאה אשר תשלח בדואר.
במקרה של ביטול עיסקה ע”י הלקוח, תפעל החברה בהתאם להוראות החוק, החזרת מוצרים אפשרית ממספר סיבות:
המידה או הצבע שקיבלתם אינו הצבע שהזמנתם (קיימת סטייה של עד 30% מהצבע בתמונה).
קיים “פאק” או “דפקט” בייצור המוצר, במצב זה מוצר חדש ישלח ללקוח לאחר שאנחנו נקבל את המוצר הפגום.
החזרת מוצרים תתאפשר רק עם האריזה המקורית שלו, ללא סימני שימוש או כביסה.
במקרה שאינכם מרוצים מהמוצר אותו קיבלתם מסיבה מסוימת שאינה מצוינת למעלה-
קיימת אפשרות לבטל את העיסקה בהתאם להוראות החוק, ולבצע משלוח אל אחת מכתובות המחסנים שלנו (הלקוח ישלם המשלוח).
לאחר שנקבל את המוצר ונאשר את הסטטוס שלו תקבלו זיכוי כספי לקנייה באתר או זיכוי כספי אל כרטיס האשראי במידה והעיסקה עומדת בקריטריון ההחזר ע”פ התקנון ועל פי החוק.
החזר כספי – החלפה 14 ימים מקבלת המוצר
לא ניתן לשלב 2 קופונים באתר בו זמנית
כרטיס דיירקט/ויזה נטענת של דואר ישראל/כרטיס חול
ההחזר ינתן בצ’ק מזומן או בהעברה בנקאית לפי שיקול דעת החברה.
אם בשל חוסרים במלאי, יוזמנו מוצרים שלא יימצאו במלאי – תזוכה הלקוחה בזיכוי כספי, ויישלח אליה מייל עדכון על ביצוע הזיכוי .
פריטי אאוטלט שנרכשו באתר אינם ניתנים להחזרה. בעבור פריטים אלה לא יינתן זיכוי כספי או קרדיט באתר.
פריטי עור שמיוצרים בהתאמה אישית – ביצור ובהזמנה מיוחדת עבור הלקוח ינתן זיכוי באתר לרכישה בלבד. ללא זיכוי כספי
סיאל ברנדס – מדיניות פרטיות

מוצרי תמרוקים הנמכרים באתר:
האתר מציע לרכישה מוצרים בתחום התמרוקים
יודגש כי במידה והנך רגיש לאחד מן המרכיבים במוצר מסוים, אין להשתמש במוצר, באחריות המשתמש לקרוא את רכיבי המוצר אשר מפורטים על אריזתו בטרם השימוש, כך גם ינהג המשתמש בנוגע לכל הגבלה רפואית ו/או אלרגיה לרכיבים מסוימים.
התכנים והמידע באתר ו/או מידע אודות המוצרים אינם מהווים חוות דעת רפואית ו/או קוסמטית ו/או אסתטית ו/או או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא, כל מידע המופיע באתר זה הינו אינפורמטיבי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי יעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול. יש לקרוא את הוראות השימוש של המוצר על גבי המוצר לפני השימוש .
מפעילת האתר אינה אחראית על אופן השימוש במוצרים ותוצאותיו, המשתמש יהיה האחראי הבלעדי לשימוש במוצר ותוצאותיו.
תמונות המוצרים המופיעות באתר הינן להמחשה בלבד ואינן מחייבות באופן כלשהו את מפעילת האתר.
מחירי המוצרים הקובעים הינם רשומים ליד כל מוצר.
מובהר בזאת, כי מפעילת האתר, תהא רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר מפעם לפעם ולפי שיקול דעתה הבלעדי.
מובהר בזאת, כי במידה ועודכנו מחירי השירותים לפני תום הליך בחירת המוצרים על ידכם תחויבו לפי המחירים המעודכנים. כמו כן, במידה והזמנתם מוצר ובין מועד הזמנתו למועד אספקתו ישתנה מחירו (כפוף לאמור בסעיף אספקת המוצרים להלן) המחיר הקובע שעל פיו יחויב המזמין יהיה המחיר בעת אישור ההזמנה על ידכם.
מוצרים אשר מוצגים למכירה במחירי מבצע יסופקו במחיר המבצע בכפוף לכך שהמבצע הינו בתוקף במועד אישור ההזמנה על ידי הלקוח.
יודגש כי מפעילת האתר אינה מתחייבת כי כל המוצרים יהיו זמינים במלאי ולמשתמש לא תהיה כל טענה כלפי מפעילת האתר בגין זאת, במקרה שמוצר אינו זמין במלאי, מפעילת האתר תיצור קשר עם המשתמש ותיידע אותו, אם הלקוח ירצה מוצר חלופי, יחויב לפי אותו מוצר, ואם לא ירצה, כרטיסו לא יחויב כלל.
המחירים המופיעים באתר כוללים מע”מ.
מפעילת האתר תהא רשאית לעדכן את סל המוצרים המוצעים באתר.
מפעילת האתר רשאית לבטל עסקה במידה ונפלה באתר טעות קולמוס באשר לתיאור פריט תוכן ואו מחירו, או אם התברר כי הפעולה לוותה בפעילות בלתי חוקית, או פעילות המנוגדת לתקנון זה, מצד המשתמש ואו צד ג’.
מפעילת האתר שומרת לעצמה את הזכות לבטל ואו שלא לתת לאדם כלשהו את הזכות לבצע רכישות באתר בשל שימוש שלא כדין בשירותיו, הפרת תקנון זה ואו בגין אי תשלום עבור מוצרים שנרכשו.
חשבונית מס לעסקה תישלח למשתמש לכתובת הדוא”ל שמסר ו/או בעת אספקת המוצר. על
הלקוח לבדוק את תכולת חשבוניות המס שקיבל.
הפרטים האישיים שיימסרו על ידי (להלן: “הנרשם”) במסגרת טופס ההרשמה באתר יהיו כפופים למדיניות הפרטיות של החברה.
החברה לא תמסור את פרטיי הנרשם, אלא בכל אחד מהמקרים המפורטים להלן: (א) אם תידרש לעשות כן על פי צו שיפוטי או לפי דין; (ב) אם תקבל התראה לנקיטה בהליכים משפטיים נגדה בגין פעולות שבוצעו על ידי הנרשם ובכל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בין הנרשם לבין חברה; (ג) אם תארגן החברה את פעילותה במסגרת גוף אחר- וכן במקרה שתתמזג עם גוף אחר או תמזג את פעילותה עם פעילותו של גוף אחר – החברה תהיה זכאית להעביר לגוף האחר הנ”ל את פרטי הנרשם ובלבד שהגוף האחר יקבל על עצמו את הוראות מדיניות פרטיות זו. (ד) אם תועלה טענה או יתעורר אצל החברה החשד כי ביצע הנרשם מעשה ו/או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע בחברה ו/או במי מטעמה ו/או בצדדים שלישיים כלשהם. (ה) אם תועלה טענה או יתעורר אצל החברה חשד כי הנרשם ביצע שימוש לצורך ביצוע מעשה בלתי חוקי ו/או כדי לאפשר, להקל, לסייע ו/או לעודד את ביצועו של מעשה כזה; (ו) אם תועלה טענה או יתעורר אצל החברה החשד כי הפר הנרשם איזה מתנאי התקנון ו/או כל הסכם עם חברה ו/או עם מי מטעמה; (ז) אם וככל שהדבר יידרש לצורך פעילות החברה, כגון העברת פרטים לעובדים, לקבלני משנה ולגופים אחרים השותפים או המעורבים בהפעלת הפעילות השיווקית של החברה. לנרשמים לא תהיה טענה או דרישה כלפי החברה בקשר למסירת פרטיהם כאמור והם מוותרים בזאת על כל טענה ו/או תביעה כאמור.
מילוי טופס ההרשמה מהווה הסכמה של הנרשם לכך שפרטי הנרשם שלו וכל נתון שיופק על סמך ניתוח פרטים אלה וכל מידע אודותיו שהגיע ו/או יגיע לידיעת חברה, יוחזקו במאגר מידע אחד או יותר של חברה או מי מטעמה, וכי ייעשה במידע זה שימוש בהתאם למטרות הבאות: (א) למטרות שיווק, פרסום, קידום מכירות ומכירות ולמטרת פניה לנרשם בכל דרך לרבות בדרך של דיוור ישיר בכל אמצעי תקשורת שתמצא לנכון (לרבות בכתב, בדפוס, בטלפון, הודעת טקסט, בפקסימיליה, בדרך ממוחשבת או באמצעי אחר); (ב) לצרכי עידוד נאמנות, ניתוח ומחקר סטטיסטי, עריכת סקרים וכל שימוש מקוון אחר בקשר לנושא שיווקי; (ג) לצרכים פנימיים, כגון צרכי תחקור תלונות ו/או ביקורות;שימוש כאמור בפרטי הנרשם לא ייחשב כפגיעה בפרטיות. עוד מוסכם שמידע כאמור יחשב לקניינה של החברה והנרשם מוותר בזאת על כל טענה בגין שימוש ו/או בעלות במידע כאמור, לרבות ויתור על כל טענה על פי חוק הגנת הפרטיות, תשמ”א 1981. החברה לא תיחשב כמפרת התחייבות לפרטיות או פוגעת בפרטיות משתמש בשל כל מידע, כהגדרתו בחוק המחשבים תשנ”ה – 1995, שיהיה בו כדי לזהות משתמש או להתחקות אחריו על ידי אחר, ואשר נובע מהשימוש באמצעי תקשורת אלקטרוניים ככלל ותקשורת מחשבים בפרט.
הנרשם מאשר שידוע לו שלא חלה עליו חובה חוקית למסור את פרטיו וכי מסירת המידע הנ”ל נעשית מרצונו החופשי ובהסכמתו. הנרשם מסכים בזאת באופן מפורש לשימוש האמור לעיל בפרטים שמילא ומאשר כי השימוש בהם לא ייחשב כפגיעה בפרטיות ולא יזכה אותו בכל סעד ו/או פיצוי כלשהו.
נרשמים שמבקשים שלא לקבל פניות באמצעות דיוור ישיר יודיעו על כך בכתב באתר האינטרנט של החברה או באמצעות מנגנון ההסרה שיימצא בכל דיוור ובמקרה זה החברה תפעלו בהתאם להוראה שנמסרה לה.

שמירה על סודיות
החברה אינה אוגרת מספרי כרטיסי אשראי במחשביה.
החברה משתמשת בתקני האבטחה הגבוהים ביותר על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע ופרטיות לקוחותיה. החברה עומדת בתקנים קפדניים של סטנדרטים ונהלי אבטחת מידע לפי דרישת חברות האשראי.
האתר מאובטח באמצעות פרוטוקול SSL, פרוטוקול SSL מבוסס על שיטת מפתח א-סימטרי, המכיל 2 מפתחות, כך שהודעה המוצפנת ע”י אחד יכולה להפענח רק ע”י השני ולהפך. הדבר נקרא: הצפנת מפתח ציבורי – מפתח פרטי.
במקרים שאינם בשליטה ו/או נובעים מכוח עליון, החברה לא תישא באחריות לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שיגרם ללקוחה או למי מטעמה, אם מידע יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.
החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומות באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע ההזמנה והעברת אינפורמציה ללקוחה.

תקנון קנייה :
אטיטה יבוא ויצוא בע״מ
(Atita Import and export company Limited)
שתהיה לכם קנייה מהנה.
בברכה,
צוות http://www.sielbrands.com

 לשירות הלקוחות בכתובת : sielbrands@gmail.com
6.3. בכל תכתובת לחברה יש לכלול את פרטיך המלאים לרבות, כתובת ואי מייל ליצירת קשר, ופירוט מדויק של בקשתך. העסק ישתדל להגיב לכל בקשה סבירה בזמן סביר.